Translate

25 Ocak 2015 Pazar

Rimmel London Wake Me Up Concealer CorrecteurÇok değil kısa bir süre önce Rimmel London Wake Me Up serisinin Concealer ve Fondöten furyası vardı. Herkes alıyor, kullanıyor; tavsiye edenler, etmeyenler...vs. Bu furyaya ben de katıldım haliyle. Hem Concealer ile hem de Fondöteniyle. Ama bu yazım Concealer üzerine olacak.


Göz altlarımın çok sorunlu olduğunu düşünmüyorum. Ama makyaj yaparsam illa ki göz altı kapatıcısı ya da aydınlatıcısı kullanırım.


Bu ürün de benim rengim 030 Classic Beige. Pembe-bej alt tonlu bir renk. Sünger aplikatörü sürümde kolaylık sağlıyor. Ancak ürünü en kötü parmaklarınız ya da fırça yardımı ile dağıtmanız gerekli. Kullandığımda göz altlarımda ağırlık yapmayan, ince yapılı bir ürün. 


Ancak çizgilere dolan ve en fazla birkaç saat ile ölçülebilecek bir kalıcılığa sahip. Pudra ile sabitlemek bile işe yaramıyor. Tabii bu durum beni daha yorgun ve yaşlı gösteriyor.


Bu ürünün fazla abartılmış bir ürün olduğunu düşünüyorum. Tekrar almayacağım hatta bendekini de bir arkadaşıma vererek elden çıkaracağım bir ürün.

Bu ürünü kullanıp memnun kalan ya da kalmayan kimler var?


8 yorum:

 1. Selam canım Pembe Makyaj Çantam Bloğum taşındı yeni adresimde de takibini beklerim. Sevgiler... blogkizsalseyler

  YanıtlaSil
 2. Merhaba, blogunuzu yeni keşfettim ve takibe aldım. Ben de bloguma beklerim. Sevgiler :)

  YanıtlaSil
 3. Guzel yazi olmus takibimdesin blogumada beklerim :)

  YanıtlaSil
 4. Bana yapısı sıvı geldi ve dediğiniz gibi hiç jalıcı değil.

  YanıtlaSil
 5. Bana yapısı sıvı geldi ve dediğiniz gibi hiç jalıcı değil.

  YanıtlaSil
 6. Think about adjusting your personal thought process and giving others who
  Cleanse FX may read this the benefit of the doubt.My hubby and I arrived here simply because this particular webpage had been tweeted by a woman I had been following and am pleased I made it here.http://www.healthsupreviews.com/is-cleanse-fx-biggest-scam-in-canada/


  YanıtlaSil
 7. bende kullanmadım bu arada bloğunu takipdeyim bende beklerim sevgiler :)

  YanıtlaSil
 8. Merhaba bloğunuzu yeni keşfettim ve takibe aldım ben de bloğuma beklerim sevgiler :)

  YanıtlaSil